Szanowni Państwo

Miło nam gościć Państwa na stronach internetowych biura rachunkowego BERATER.

Nasze biuro jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Ofertę naszego biura adresujemy do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić czasu na „papierkową robotę”.

Spędzanie czasu nad rachunkami, fakturami i innymi dokumentami księgowymi zostawcie Państwo profesjonalistom.

  • Prowadzisz działalność gospodarczą, nie masz czasu śledzić ciągłych zmian w przepisach podatkowych?
  • Prowadzisz księgi rachunkowe, książkę przychodów i rozchodów, akta pracowników?
  • Chcesz rozliczyć swoje podatki pracując w Unii Europejskiej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


O FIRMIE BERATER

Biuro rachunkowe BERATER istnieje na rynku od 2003 roku w formie spółki jawnej, która powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy.

Zakres świadczonych usług systematycznie zwiększamy, dopasowując je do zmian podatkowych i potrzeb naszych klientów.

Dziś firma zajmuje się pełną obsługą księgowo-kadrową firm, skierowaną do spółek handlowych, spółek cywilnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Obsługujemy firmy świadczące usługi w krajach Unii Europejskiej, pomagamy im rozliczyć podatki w tamtejszych urzędach podatkowych. Od 2005 roku współpracujemy z doradcami podatkowymi w Niemczech dzięki czemu profesjonalnie i w jak najkrótszym terminie dokonujemy zwrotu podatków osób tam pracujących.

Zespół naszego biura posiada wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych oraz doświadczenie i wiedzę zdobytą dzięki pracy zawodowej na stanowisku głównego księgowego przy prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych.

Działalność prowadzimy na podstawie świadectwa kwalifikacji Ministerstwa Finansów nr 21375/01. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

W świadczeniu usług kierujemy się fundamentalnymi zasadami troski o dobro klienta, zaufania, wzajemnego szacunku oraz woli sukcesu. Wysoko cenimy sobie dobre i długotrwałe stosunki z naszymi Klientami. Te wszystkie czynniki pozwalają mam realizować misję niesienia pomocy w podejmowaniu efektywnych, a zarazem bezpiecznych decyzji.

Ta strona nie wykorzystuje plików cookie i nie zapisuje źadnych danych na Twoim komputerze.
  Zwrot podatku z zagranicy, usługi księgowe - biuro rachunkowe Berater, Tarnów © 2013 BERATER S.J.  •  desing & programming: ATAMAN