W zakres usług jakie mamy przyjemność Państwu zaproponować wchodzą:

ZWROT PODATKÓW Z NIEMIEC


ZWROT PODATKÓW Z NIEMIEC

Nasze biuro we współpracy z niemieckimi doradcami podatkowymi oferuje możliwość zwrotu zapłaconych podatków z legalnej pracy w Niemczech. Znajomość systemów podatkowych, profesjonalizm naszych doradców i długoletnie doświadczenie, pozwala nam odzyskać maksymalną, możliwą do zwrotu kwotę podatku.

USŁUGI KSIĘGOWE


USŁUGI KSIĘGOWE

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową w pełnym zakresie usług. Prowadząc rachunkowość naszych klientów utrzymujemy z nimi ciągły kontakt, rekomendując właściwe rozwiązania księgowo-podatkowe, dostosowane do specyfiki ich działalności.

OUTSOURCING KADROWO-PŁACOWY


OUTSOURCING KADROWO-PŁACOWY

Nowoczesnym rozwiązaniem dającym Państwa firmie gwarancję obniżenia kosztów administracyjnych jest outsourcing kadrowo–płacowy. Polega on na oddelegowaniu pewnych struktur poza obszar firmy, zlecając nam pełną obsługę w zakresie kadrowo–płacowym.

ROZLICZENIA PODATKOWE


ROZLICZENIA PODATKOWE

Nasze biuro podatkowe pomoże Państwu rozliczyć się z fiskusem, skorzystać z obowiązujących ulg i uzyskać maksymalny zwrot nadpłaconego podatku.

ZAPYTANIE OFERTOWE


ZAPYTANIE OFERTOWE

Aby uzyskać informację cenową prosimy o wypełnienie formularza zapytania ofertowego. Ocenimy przewidywany zakres usług a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Ta strona nie wykorzystuje plików cookie i nie zapisuje źadnych danych na Twoim komputerze.
  Zwrot podatku z zagranicy, usługi księgowe - biuro rachunkowe Berater, Tarnów © 2013 BERATER S.J.  •  desing & programming: ATAMAN